Bendros investicijos:

€ 59,500

Franšizės mokestis:

€ 3,000

Mėnesinis mokestis:

5,5%

Mėnesinis rinkodaros mokestis:

0%

Franšizių skaičius

Investicijos grąža

Laiko tarpas

Pajamos:

12 000*

* Skaičiuotuvo skaičiavimai yra preliminarūs, negarantuojami

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Įkūrimo metai: 2021

Franšizavimo pradžia: 2023

Įmonės padaliniai: 2

Franšizės padaliniai: 0

Bendras padalinių skaičius: 2

Darbuotojų skaičius padalinyje: 1

Sutarties laikas: 60 mėnesių

FRANŠIZĖ INTERNETE

TINKLALAPIS

The Pizza Mood tai automatizuotų picerijų tinklas, siūlantis ką tik iškeptas itin kokybiškas picas iš geriausių itališkų produktų 24/7.

The Pizza Mood franšizės modelyje numatyta, kad franšizės naudotojas visiškai atsakingas už savo picerijos kasdienę veiklą. Į/ naudotojo pareigas įeina vadovavimas picerijai, o mes, tuo tarpu, esame atsakingi už picerijos įrengimą, prekių tiekimą, IT palaikymą, rinkodarą, naujų produktų kūrimą, mokymus ir kitus verslo veiklai būtinus veiksnius.

The Pizza Mood franšizės naudotojas neturi mokėti daugumos mėnesinių mokėjimų, kurie būdingi vadovaujant klasikiniams restoranams. Pagrindines sąnaudas sudaro elektra ir patalpų nuoma (jeigu vieta nuomojama), taip pat atlyginimas. Būtina pridurti, kad vienas darbuotojas gali tuo pačiu metu aptarnauti keletą picerijų. Jūs nemokate už patalpų išlaikymą, klientus aptarnaujantį personalą, taigi uždirbate daugiau.

Su automatizuotomis The Pizza Mood picerijomis Jūs būsite vienas pirmųjų tokio verslo savinikas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Jūs turėsite galimybę gauti papildomų pajamų ir padidinti klientų srautus savo lokacijoje.

Franšizės naudotojais gali tapti keli asmenys. Taip pat kaip kitame versle, jūs nebūtinai turite būti vienintelis savininkas. The Pizza Mood picerijoms galima vadovauti kartu su draugais, šeimos nariais arba verslo partneriais.

Mes siūlome keleto padalinių franšizės modelį. Priklausomai nuo įsigytų picerijų kiekio, mes tariamės dėl teritorijų, kuriose bus įrengtos picerijos. Kiekvienas atvejis nagrinėjamas atskirai.

Jeigu tave domina maitinimo verslas ir nori įeiti į naują rinką,t, bet iki šiol sulaikydavo tokie veiksniai, kaip rizikos, susijusios su darbuotojais ir didėjančios išlaidos, tuomet mes puikiai sutarsime.

Mes jus apmokysime valdyti picerijos įrangą, gaminti picasant paruoštų pagrindų, taip pat suteiksime prieigą prie nuotolinės stebėjimo įrangos, kad verslą būtų galima sekti iš namų.
Užtikrinsime techninę pagalbą.

Nuoroda į youtube kanalą: https://www.youtube.com/@thepizzamood


Andris Petersons

Co-founder / CEO

Kalbos:

SUSISIEKITE SU MUMIS IR PAPASAKOKITE MUMS DAUGIAU APIE SAVO TIKSLUS