Bendros investicijos:

€ 8,000

Franšizės mokestis:

€ 8,000

Mėnesinis mokestis:

Nėra

Mėnesinis rinkodaros mokestis:

€ 0.00

Franšizių skaičius

Investicijos grąža

Laiko tarpas

Pajamos:

12 000*

* Skaičiuotuvo skaičiavimai yra preliminarūs, negarantuojami

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Įkūrimo metai: 2019

Franšizavimo pradžia: 2019

Įmonės padaliniai: 1

Franšizės padaliniai: 0

Bendras padalinių skaičius: 1

Darbuotojų skaičius padalinyje: 1

Sutarties laikas: 60 mėnesių

FRANŠIZĖ INTERNETE

TINKLALAPIS

„Taksy“ yra viena pažangiausių ir geriausiai išvystytų programėlių, skirtų taksi paslaugų užsakymui ir teikimui.

„Taksy“ programuotojai norėjo sukurti lengvai naudojamą internetinę ir mobiliąją programėlę ir taksi paslaugų užsakymo / paslaugų kainų palyginimo sistemą, kuri patenkintų visus klientų ir vairuotojų poreikius. „Taksy“ kūrėjai nuolat dirba su paslaugomis ir vartotojų parama bei palaikymu. Bendrovė tikisi sujunti paslaugų vartotojus su taksi kompanijomis vietos ir šalies mastu.

Šiuo metu „Taksy“ veikia Švedijoje ir Suomijoje, tačiau nuolatos ieško naujų rinkų, o ateities tikslas – tapti pagrindine taksi paslaugų užsakymo sistema visoje Europoje.

Visai neseniai „Taksy“ pradėjo teikti franšizės plėtos galimybes. Jūs turite puikią galimybę kurti savo verslą gimtojoje šalyje po „Taksy“ prekės ženklu ir taip sulaukti sėkmės! Iš pradžių reikės nedidelio įrengimo mokesčio (įskaitant sistemos ir internetinės svetainės pritaikymą jūsų kalbai, nuosavus internetinio administravimo įrankius su ataskaitų teikimu franšizės gavėjui ir t.t.). Tai pat reikės sumokėti komisinį mokestį. Galėsite pasirinkti, kiek ir kada dirbsite.

Sujunkite taksi paslaugų įmonę kartu su vartotojais ir pasiekite sėkmę!

„Taksy“ suteikia jums nuosavus internetinio administravimo įrankius, universalius verslo valdymo sprendimus, leidžiančius įvertinti kaip auga pelnas, kinta klientų elgesys. Jūs pažinsite savo klientus naudodamiesi mūsų analizės sistema kartu su suteikiamais internetinio administravimo įrankiais, kad pamatytumėte, kaip jūsų klientams sekasi. Galėsite naudoti mūsų mokėjimo sistemą, o jūsų uždarbį mes jums sumokėsime kas dvi savaites.

Vairuotojai turi savo atskirą programėlę. Klientams skirta kita, taksi paslaugų užsakymo programėlė. Jie taip pat gali naudotis mūsų internetine užsakymo sistema, automatiškai pervedant mokėjimus. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su „Taksy“!

Tinkamiausias kandidatas turėtų pasižymėti tinkamais įgūdžiais pardavimų ir rinkodaros srityse, taip pat turėti tam tikrą supratimą programėlių srityje. Kandidatas turėtų kalbėti vietine kalba arba samdyti vietine kalba kalbančius darbuotojus.

Suteikiamas telefoninis ir el. palaikymas; Rinkodaros medžiaga; Koncepcijos, idėjos palaikymas ir pagalba pardavimų bei rinkodaros srityse.

Franšizės sutarties trukmė: 60 mėnesių (bandomasis laikotarpis – 24 mėnesiai. Po termino bus reikalaujama apyvartos mokesčio;

Komisiniai už apyvartą: 30%.


SUSISIEKITE SU MUMIS IR PAPASAKOKITE MUMS DAUGIAU APIE SAVO TIKSLUS