Bendros investicijos:

€ 75,000

Franšizės mokestis:

€ 7,500

Mėnesinis mokestis:

8%

Mėnesinis rinkodaros mokestis:

4,5%

Franšizių skaičius

Investicijos grąža

Laiko tarpas

Pajamos:

12 000*

* Skaičiuotuvo skaičiavimai yra preliminarūs, negarantuojami

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Įkūrimo metai: 1965

Franšizavimo pradžia: 1974

Įmonės padaliniai: 0

Franšizės padaliniai: 45000

Bendras padalinių skaičius: 45000

Darbuotojų skaičius padalinyje: 10

Sutarties laikas: 60 mėnesių

FRANŠIZĖ INTERNETE

TINKLALAPIS

„SUBWAY®“ yra didžiausias restoranų tinklas, turintis daugiau lokacijų nei bet kuris kitas greitojo aptarnavimo restoranų (Quick Service Restaurant – QSR) pramonės tinklas. 1965 metais įkurta „SUBWAY®“ kompanija šiuo metu yra didžiausias pasaulyje restoranų tinklas, turintis daugiau nei 45 tūkstančius restoranų 112-oje šalių. Šiuo metu Europoje yra daugiau nei 4,500 veikiančių restoranų su daugybe franšizės galimybių.

Visi „SUBWAY®“ restoranai yra franšizuojami ir gali būti įkurti nepriklausomuose pastatuose ar prekybos centruose, taip pat oro uostuose, kolegijose / universitetuose, būtiniausių prekių parduotuvėse ir kitose vietose.

„SUBWAY®“ franšizės gavėjai turi pasižymėti verslumo dvasia bei įsipareigojimu įkurti sėkmingą verslą. Jei jums patinka dirbti su žmonėmis, mokytis naujų įgūdžių ir esate pasiruošę naujam jaudinančiam iššūkiui, susisiekite su mumis jau šiandien!

Mokymai vyksta dvi savaites, 50% – klasėje ir 50% – parduotuvėse. Visi franšizės gavėjai, įvardyti kiekvienoje franšizės sutartyje, privalo sėkmingai baigti mokymus „SUBWAY®“ būstinėje prieš atidarant parduotuvę. Kiekvienam franšizės gavėjui paskiriamas konsultantas, kuris padės vykdyti ir laikytis SUBWAY® veiklos standartų. Be to, galimas plėtros biuro palaikymas, įmonės „pagalbos linija“, taip pat galimas palaikymas internetu per „Subway Partners“ tinklą, ar per mūsų „Subway Partners“ svetainę ir „University of SUBWAY®“ kursus.

Reklamos mokestis: 4,5%;

Franšizės sutarties trukmė (metais): 20;

Investicijų grąža (mėnesiais): 36–60;

Iš viso užkandinių: 45 000 (0 įmonei priklausančių užkandinių + 45 000 franšizės užkandinės);

Darbuotojų skaičius 1 užkandinėje: 8–12.


Martin Princ

Šalies vadovas Centrinei ir Rytų Europai

Kalbos:

SUSISIEKITE SU MUMIS IR PAPASAKOKITE MUMS DAUGIAU APIE SAVO TIKSLUS