Bendros investicijos:

€ 232,700

Franšizės mokestis:

€ 23,270

Mėnesinis mokestis:

5%

Mėnesinis rinkodaros mokestis:

7%

Franšizių skaičius

Investicijos grąža

Laiko tarpas

Pajamos:

12 000*

* Skaičiuotuvo skaičiavimai yra preliminarūs, negarantuojami

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Įkūrimo metai: 1984

Franšizavimo pradžia: 1985

Įmonės padaliniai: 701

Franšizės padaliniai: 4101

Bendras padalinių skaičius: 4802

Darbuotojų skaičius padalinyje: 15-20

Sutarties laikas: 60 mėnesių

FRANŠIZĖ INTERNETE

TINKLALAPIS

„Papa John’s“ kompanija buvo įkurta 1984 metais JAV. Dabar visame pasulyje yra daugiau nei 4800 parduotuvių 36-iose tarptautinėse rinkose ir teritorijose.

Aukščiausios kokybės produktas yra būtinas sėkmingai vykdant bet kokį verslą! „Papa John’s“ idėja yra paremta šviežios tešlos bei geriausios kokybės ingredientų naudojimu, sukuriant aukščiausios kokybės picą. Puikus klientų aptarnavimas, greitas pristatymo laikas ir patikrintas prekės ženklas paverčia „Papa John’s“ vieta, kurioje nori apsilankyti visi. Maistas išsinešti ir picų pristatymas į namus siūlomas jau daugiau nei 400 parduotuvių Europoje. „Papa John’s“ šiuo metu ieško franšizės gavėjų ir ilgalaikių verslo partnerių, kad galėtų plėsti savo veiklą Baltijos regione.

„Papa John’s“ ieško entuziastingų ir ambicingų žmonių, norinčių valdyti kelis „Papa John“ prekybos taškus ir tapti sėkmingos „Papa John’s“ istorijos dalimi.

Kandidatai turi būti sukaupę didelę restoranų ir (arba) mažmeninės prekybos patirtį. Patirtis picų versle būtų privalumas.

Reikia turėti bent 1 milijono JAV dolerių sumą (arba lygiavertę sumą eurais).

Norėdami tapti sėkmingu „Papa John’s“ franšizės gavėju, turite būti motyvuoti, entuziastingi, darbštūs ir siekti tapti augančios komandos dalimi. Puikūs bendravimo su žmonėmis įgūdžiai yra būtini, nes jūs kasdien bendrausite su klientais ir vadovausite savo komandai. Be puikių rašytinių ir žodinių bendravimo įgūdžių, jūs taip pat turėsite būti vadovas, kuris nebijo naujų iššukių ir nori atlikti savo pareigas nepriekaištingai. Turėsite būti pakankamai atsidavę ir entuziastingi, pritaikyti patikrintus darbo metodus savo veikloje. Privalėsite pasiraitoti rankoves ir įsitraukti į visus procesus, pradedant picos gaminimu ir baigiant personalo valdymu!

„Papa John’s“ franšizės įsigijimas suteikia teisę naudoti „Papa John’s“ prekės ženklą, maisto gaminimo, ruošimo bei pardavimo sistemas. Taip pat suteikiama informacija susijusi su rinkodara, praktiniu mokymu ir kita konfidenciali bei patentuota informacija.

Franšizės gavėjui „Papa John’s“ siūlo šešių savaičių pradinius mokymus „Papa John’s“ universitete be jokių papildomų mokesčių. Tęstinis mokymas vykdomas rengiant internetinius seminarus, regioninius aukščiausiojo lygio susitikimus ir metines tinklo valdytojų konferencijas.

„Papa John’s“ taip pat teikia paramą atidarant pirmąsias dvi parduotuves.

Reklamos mokestis: 7%;
Franšizės sutarties trukmė (metais): 10 + 10 metų, pratęsiama;
Iš viso vienetų: 4802 (701 įmonei priklausantys vienetai + 4101 franšizės vienetai);
Darbuotojų skaičius, reikalingas 1 vienete: 15-20 komandos narių (kartu su maisto išvežiotojais).


Erin Snyder

Direktorius, tarptautinis verslo vystymas

Kalbos:

SUSISIEKITE SU MUMIS IR PAPASAKOKITE MUMS DAUGIAU APIE SAVO TIKSLUS