Bendros investicijos:

€ 75,000

Franšizės mokestis:

€ 20,000

Mėnesinis mokestis:

7%

Mėnesinis rinkodaros mokestis:

€ 0.00

Franšizių skaičius

Investicijos grąža

Laiko tarpas

Pajamos:

12 000*

* Skaičiuotuvo skaičiavimai yra preliminarūs, negarantuojami

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Įkūrimo metai: 2013

Franšizavimo pradžia: 2013

Įmonės padaliniai: 1

Franšizės padaliniai: 0

Bendras padalinių skaičius: 1

Darbuotojų skaičius padalinyje: 1+

Sutarties laikas: 60 mėnesių

FRANŠIZĖ INTERNETE

TINKLALAPIS

„Munio Home“ – tai istorija apie žmones ir jų namus. Įmonė kuria vertingus, ilgalaikius, funkcionalius daiktus, skirtus kasdieniam naudojimui. „Munio Home“ įmonė gamina dizainerių parengtus namų interjero reikmenis iš stiklo, molio, medžio, lino ir vilnos bei parduoda juos modernaus dizaino koncepcijų parduotuvėje. „Munio Home“ gamyba pagrįsta senais gaminimo metodais: kiekvienas kūrinys yra pagamintas rankomis, tartum tikras šedevras, išlaikant originalų šiaurietišką dizainą ir funkcionalumą.

„Munio Home“ prekės ženklo sukūrimas buvo sekantis natūralus žingsnis po 7 metų patirties dizaino srityje su „Munio Candela“ prekės ženklu. „Munio Candela“ žvakės šiuo metu yra eksportuojamos į daugiau nei 20 šalių, o nuo dabar jos yra ir „Munio Home“ koncepcijos parduotuvėje. „Munio Home “siūlo jums parduotuvę su vyraujančia kontrastinio dizaino idėja ir jos išpildymu interjere.

„Munio Home“ parduotuvė yra 40 kv.m. ploto. Bendradarbiavimas su franšizės gavėju grindžiamas franšizės sąlygomis, kurios pateiktos franšizės sutartyje. Franšizės gavėjas gauna išimtines teises, priklausančias nuo tam tikros teritorijos.

• Pageidautina mažmeninės prekybos patirtis bet kurioje srityje;
• Pageidautini privataus verslo įgūdžiai;
• Patirtis dizaino ar interjero versle bus laikoma privalumu;
• Gebėjimas įvykdyti pradinio investavimo reikalavimus.

„Munio Home“ komanda domisi ne tik naujų parduotuvių atidarymu, bet supranta, kad reikia remti ir jau atisdariusias parduotuves.

Visada galėsite kreiptis į „Munio Home“ atstovą, kuris jumis pasirūpins. „Munio Home“ atstovai reguliariai lankysis kiekvienoje parduotuvėje, norėdami sužinoti, kaip jums sekasi, ar reikia atlikti patobulinimus, atnaujinimus, o prireikus – pasiūlys pakeitimus.

Kartu su franšizės sutartimi, „Munio Home“ pateiks jums vykdomųjų darbų bei kasdienio darbo vadovą.

Viena iš svarbiausių „Munio Home“ paslaugų – jums ir jūsų personalui pritaikyta mokymo sistema.

Imonė taip pat jums suteiks rinkodaros palaikymą, įskaitant visas žinias apie socialinius tinklus, vizualinę prekybą ir pan.


Elīna Čīma

CEO (Generalinis direktorius)

Kalbos:

SUSISIEKITE SU MUMIS IR PAPASAKOKITE MUMS DAUGIAU APIE SAVO TIKSLUS